Národní odborníci na plánovanie dôchodku

Národné pokrytie pre
miestnych profesionálov

Kontaktuj nás

Plánovanie dôchodkov je vynikajúcim zdrojom relevantných informácií o tejto dôležitej oblasti osobných financií. Mnoho spotrebiteľov sa cíti na dôchodok nepripravených a súkromne sa obávajú, že ich portfólio nikdy neprinesie príjem, ktorý potrebujú na pohodlný život, keď skončia s prácou. Pripravenosť na odchod do dôchodku je hlavným záujmom takmer každého z nás. Neexistuje nepriestrelné riešenie ani čarovná palička; ale disciplinovaný a systematický prístup k úsporám a investíciám nám dáva vynikajúcu šancu dosiahnuť naše dlhodobé finančné ciele.

Plánovači dôchodkov sú finanční odborníci, ktorí spolupracujú s jednotlivcami a pomáhajú im posúdiť ich pripravenosť odísť do dôchodku vzhľadom na ich súčasný finančný stav a ciele, ktoré majú na mysli, a prichádzajú s spôsobmi, ako ich pripravenosť zlepšiť a viesť ich k dosiahnutiu týchto cieľov. Plánovanie dôchodku nie je len jednorazová udalosť, ale skutočne práca na celý život. Od dlhodobých investícií do poistenia až po akcie a 401 tis. Alebo iné účty trvá mnoho rokov, kým sa vytvorí zdravé a dobre financované portfólio vhodné na život, keď prestaneme pracovať. Väčšina ľudí má za cieľ, že na dôchodku nebudú vôbec pracovať. Naše stránky im pomáhajú premýšľať o spôsoboch, ako sa môžu dopracovať k dosiahnutiu tohto cieľa.

Retirementplanning je všeobecný informačný zdroj a stránka s bezplatnými ponukami v jednom. Naším cieľom je poskytnúť investorom nástroje, ktoré potrebujú na dosiahnutie rozumných finančných cieľov, a prístup, ktorý musia mať, aby ich mohli spojiť s poprednými odborníkmi v tejto oblasti. Spojiť plán je jedna vec. Realizácia tohto plánu je však úplne iná.

Ak máte pocit, že na našich stránkach niečo chýba, alebo máte otázky, ktoré nie sú obsiahnuté v našom vzdelávacom centre alebo v často kladených otázkach, kontaktujte nás a dajte nám vedieť.

Časové pásmo: východný štandardný čas
Pracovné hodiny: 9:00 - 17:00 (pondelok až piatok) Zatvorené (víkendy) Zatvorené (sviatky)
Telefón: +421 907 678 723
E-mail: help@pensionbydesign.com
adresa: Grösslingová 5, 811 09 Bratislava, Slovenská republika